school_logo.jpg
prominent_logo.png

Ons team

Wie werken er op De Zuiderpoort? 


Karin Brugel

 
Karin is meerscholendirecteur en ook werkzaam bij de Bongerd en De Schakel zij is op wisselende momenten bij De Zuiderpoort.

directie.zuiderpoort@proominent.nl  


Desire Rozdeiczer

Desire is de interbegeleider en is er op maandag. 

d.rozdeiczer@proominent.nl


Gea Coldenhoff

Gea is, directieondersteuner en de leerkracht van groep 1-2 en werkt van maandag tot en met vrijdag.

Op dinsdag- en vrijdagochtend is zij tutor voor VVE kinderen. 

g.coldenhoff@proominent.nl


Janneke Wind

Janneke is de leerkracht van groep 1-2 en werkt op dinsdag en vrijdag.

j.wind@proominent.nl 


Petra Peters

Petra is de leerkracht van groep 3-4 en werk van maandag t/m vrijdag. 

p.peters@proominent.nl 


Emmylou Oversteegen

Zij is tutor voor groep 3-4.

e.oversteegen@proominent.nl 


Bea Veldkamp

Bea is de leerkracht van groep 5-6 en werkt van maandag, woensdag en vrijdag.

b.veldkamp@proominent.nl 


 

Liesbeth Krips

Liesbeth is de leerkracht van groep 5-6 en werkt van dinsdag en donderdag.

l.krips@proominent.nl 


Simone Schriek

Simone is de leerkracht van groep 7-8 en werkt van maandag t/m woensdag en vrijdag.

s.schriek@proominent.nl


 

Danielle van Manen

Danielle is op donderdag de leerkracht van groep 7-8

d.vanmanen@proominent.nl 


 

Remie Fels

Remie is ICT-er van De Zuiderpoort

Contactgegevens

Openbare basisschool De Zuiderpoort

Kerkweg 19

6717 EX Ede

0318-630345

directie.zuiderpoort@proominent.nl

Download onze app!

Wanneer u de app downloadt, blijft u makkelijk op de hoogte van het laatste nieuws en kunt u berichten van de leerkracht van uw kind ontvangen. 

Google play
App play
Sitemap | Disclamer | Design & realisatie ef2 © Copyright 2015 Stichting Proominent